Павло Куфтирєв: Взяв участь у зустрічі з Комісаром Еврокомісії з представником України у ЄС

Павло Куфтирєв: Взяв участь у зустрічі з Комісаром Еврокомісії з представником України у ЄС

Взяв участь у зустрічі з Комісаром Еврокомісії з питань навколишнього середовища паном Virginijus Sinkevičius разом з представником України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії Всеволодом Ченцовим та Ukrainian Business & Trade Assoсiation.

Ми бачимо величезну кількість екологічних злочинів, які чинять російські окупанти на нашій землі: масштабні пожежі, підриви нафтобаз, мінування тисяч квадратних кілометрів, витік аміаку на «Сумихімпромі», бойові дії на територіях АЕС, тощо.

Саме тому, важливо, щоб кожен такий факт був максимально зафіксований та задокументований і пан Sinkevičius запевнив у готовності допомогти Україні у цьому напрямі. Він справжній друг України, який у такий складний час відвідав Україну й зустрівся з в.о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем.

Окрім того, обговорили та намітили конструктивний план дій по фіксації екологічних злочинів враховуючи кращі практики та досягнення ЕС, щодо фіксації збитків та завданої шкоди від екологічних злочинів.