Біографія

Павло Куфтирєв активно працює над розбудовою України як сучасної, демократичної, екологічно безпечної країни.

Вже понад 15 років займається активною науковою, громадською роботою. Є засновником низки провідних громадських організацій. Правник, сфера інтересів екологічне та енергетичне право. Інвестор, кандидат юридичних наук, докторант Інституту законодавства Верховної Ради України, експерт в області M&A. Президент Федерації шахів м. Київ, віце-президент Федерації шахів України.

Засновник ГО “Український інститут прямої демократії”, який працює над розробкою реформ в Україні, Павло Куфтирєв є одним з ідеологів впровадження народовладдя в Україні. Координатор робочої групи секретаріату Голови Верховної Ради України з розробки законодавства щодо народовладдя, консультант політичних партій з питань прямої демократії, діджиталізації публічних сервісів.

Консультант з питань народовладдя та е-демократії предвиборчого штабу кандидата у Президенти України Зеленського В. О. під час виборів 2019 року.

Співкоординатор робочої групи ВРУ з розробки пакету законопроектів про народовладдя.

Радник з питань прямої електронної демократії та народовладдя політичної партії “Слуга народу”.

Рішенням Правління ААУ від 23.12.2019 р. Куфтирєв П.В. призначений на посаду Голови комітету з екологічного права. Павло Куфтирєв очолює ЮК “GRECO”.  З 2004 року є адвокатом, керуючим партнером і СЕО низки юридичних і інвестиційних проектів. Адвокат року у сфері екологічного права 2020 та 2021 роках.

За сприяння Павла Куфтирєва було розроблено низку законопроектів у сфері прямої демократії, про колективні позови, про екологічне страхування etc, а також успішно розроблені та апробовані на практиці новітні методики визначення шкоди в екологічних спорах, насамперед методика визначення розміру компенсації моральної шкоди у колективних позовах.

На сьогоднішній день Павло Куфтирєв активно займається захистом громадян України, які тимчасово покинули її територію внаслідок розпочатої військової агресії РФ.

Павло Куфтирєв має кілька хобі. Одне з них — шахи, в які грає з чотирьох років. Дуже любить сучасне мистецтво, улюбленим художником є Ель Греко.

Народився 10.01.1981 р. у м. Києві.