Павло Куфтирєв взяв участь у конференції щодо майбутнього європейської системи ADR

Павло Куфтирєв взяв участь у конференції щодо майбутнього європейської системи ADR

Вчора взяв участь у великій конференції, яку було присвячено майбутньому європейської системи ADR (альтернативне вирішення спорів) з питань захисту прав споживачів, а також модернізації вирішення спорів/регулювання.

Організаторами заходу виступили провідні світові фахівці у сфері ADR– професор Christopher Hodges (Оксфордський університет, Великобританія) та професор Stefaan Voet (Левенський католицький університет, Бельгія), який являється провідним європейським спеціалістом з питань вирішення складних судових спорів, групових позовів і ADR.

Разом із командою GRECO Law Company ми активно впроваджуємо в Україні практику застосування групових (колективних) позовів (Class Action). Саме тому участь у таких подіях є важливою для запозичення найкращих рішень з питань вирішення спорів. Class Actions є дуже актуальним та перспективним  для українського суспільства, особливо в контексті встановлення справедливості потерпілим від військової агресії рф. Мав можливість обговорити з поважними професорами перспективи та проблемні питання майбутніх судових процесів проти країни-агресора.

Окремо також обговорили із колегами напрямки реформування законодавства в частині напрацювання окремого закону який би регулював питання групових позовів в Україні. Сподіваюсь, Верховна Рада вже незабаром зможе підійти до розробки відповідного законодавства.

Ну і не можу не похвалитися приємним подарунком – примірником книги «Class Actions in Europe: Holy Grail or a Wrong Trail?» з автографами Alan Uzelac та Stefaan Voet.