“Матч солідарності” між Великобританією та Україною

“Матч солідарності” між Великобританією та Україною

Друзі, сьогодні, перебуваючи у відрядженні в Сполученому Королівстві Великої Британії, відвідав надзвичайно приємну для мене подію, організовану спікером Палати громад, сером Lindsay Hoyle – шаховий матч солідарності Великобританії проти України, де перший номер Великобританії Michael Adams зіграв з українським чемпіоном Андрієм Волокітіним. Звичайно вболівав за Україну і талановитого Андрія Волокітіна – львів’янина, заслуженого майстра спорту України, міжнародного гросмейстера, триразового чемпіона України 2004, 2015 та 2021 років.

Мені, як президенту Федерацію шахів Києва, та віце-президенту Федерації шахів України, приємно бути присутнім на “Матчі солідарності” між Великобританією та Україною за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії – Вадима Володимировича Пристайка.

“Матч солідарності” є найкращим із восьми ігор, з іграми 1-4 в Посольстві України та іграми 5-8 в офісах Європейського банку реконструкції та розвитку. Призовий фонд яких складає 38 000 фунтів стерлінгів і був створений приватним донором. Захід також підтримується Загальнопартійною парламентською групою з питань України, яка налічує 28 депутатів і колег, і прагне: Сприяти та зміцнювати відносини між парламентами Великобританії та України.

З більш детальною інформацією та програмою матчів можна ознайомитись на сайті організаторів: https://en.chessbase.com/post/uk-ukraine-solidarity-match-2023 https://nxt.chessbomb.com/events/2023-uk-vs-ukraine-match/01/Volokitin_Andrei-Adams_Michael