Cеанс одночасної гри проти євродепутатів, єврочиновників та українських дітей-переселенців

Cеанс одночасної гри проти євродепутатів, єврочиновників та українських дітей-переселенців

28 перемог і 4 нічиїх. Сестри Анна і Марія Музичук у Брюсселі дали сеанс одночасної гри проти євродепутатів, єврочиновників та українських дітей-переселенців.

Дві українки, дві гройсмейстерки, дві переможиці останньої шахової Олімпіади – це все вони, наші Маша і Аня. Скажу так: вони просто зачарували і закохали в себе зал.

Гра відбулася в рамках святкування 50-річчя клубу Europchess, який об’єднує шахістів, що працюють в структурах Євросоюзу. На відкриття завітала Піна Пічерно, віце-президент Європарламенту.

Також наші дівчата отримали від клубу Емануіла Ласкера почесну премію імені Віри Менчик, на честь першої жінки чемпіона світу з шахів.

Є воєнний фронт, який мужньо тримають наші військові. Є економічний фронт, який стоїть завдяки мільйонам працюючих українців всередині країни і за її межами. Є фронт дипломатичний, на якому наші посли по всьому світу захищають Україну. Ми ж робимо перші кроки на шаховому фронті.

Наша мета – через шахи і наші здобутки доносити світу правду про те, що відбувається в Україні, і спонукати світ активніше ставати на допомогу нашій країні у війні проти Росії.